AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 15 mm |
| Weight | 1.6 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 16 mm |
| Weight | 0.5 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 15 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |




AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4146 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.3 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |




AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3946 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3943 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
LNPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3910 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3900 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3890 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3884 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3863 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10.6 x 9.6 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3819 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3815 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3812 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 0.80 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3739 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 36 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3714 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3633 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3566 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 36 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3554 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8.50 x 11.50 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 21 x 30 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 25 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3226 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.6 x 11 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 20 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |




























































