12mm Heart Cubic Zirconia Sterling Silver Pendant – JD2088
£3.32 Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2088
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
2.4 g
Size (w x h)
12 x 12 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21514 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 25 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 16 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 15 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |













