Sterling Silver Heart Earrings – JD2152
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2152
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.9 g
Size (w x h)
11 x 10 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 26 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 17 mm |
| Weight | 1.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2084 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.85 g |
| Sold As | Pairs |













