AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16323 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
JLNR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15711 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15701 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9724 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10620 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11911 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9785 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8618 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 13 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11745 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12717 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15498 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12764 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9719 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15678 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15505 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11748 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11749 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13037 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
JLPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15464 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8700 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 11 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15512 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 13 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15476 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 13 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13506 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14117 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 25 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12784 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |





























































