- |
Product ID
JD8702
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.64 g
Size (w x h)
8 x 11 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |

Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |







