- |
Product ID
JD7978
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.55 g
Hoop Size
1.2 x 14 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.5 x 16 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8497 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19538 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 19 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |







