AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 13 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 13 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 16 mm |
| Weight | 1.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11761 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11763 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11762 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16429 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 20 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 7 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15769 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11811 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 14 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16393 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7116 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 22 x 22 mm |
| Weight | 3 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15705 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 9 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 7 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.51 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9531 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16322 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 11 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16365 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16331 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16397 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8928 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 23 mm |
| Weight | 1.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15687 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 14 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 11 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15706 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11676 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15707 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pieces |





























































