- |
Product ID
JD5265
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.35 g
Hoop Size
1.2 x 10 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1495 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9533 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |







