- |
Product ID
JD8809
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.55 g
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
4 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7784 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |







