LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18762 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.4 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 10 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pairs |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 2.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19117 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 2 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18510 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18878 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18790 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.51 g |
| Sold As | Pieces |
JLP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.5 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19250 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 4 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18866 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 5 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 2.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19242 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.81 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18764 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15860 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 7 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18792 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18514 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pieces |
JNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19248 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18728 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19413 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 3 mm |
| Weight | 0.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 1.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18547 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3.3 mm |
| Weight | 2.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15607 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19220 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 3 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 4 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15543 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pieces |
JLP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18777 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15637 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 5 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |




























































