Sterling Silver Infinity Bracelet With Natural Diamond – JD17062
23 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD17062
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Natural Diamond
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.10 g
Size (w x h)
13 x 7 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17059 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |







