Sterling Silver Bee Adjustable Ring With Natural Diamond – JD17071
12 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD17071
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Natural Diamond
Ring Size
Adjustable (6-8)
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.17 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |






