AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19605 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19563 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19561 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19616 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
JLN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 2.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19597 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19504 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 13 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9246 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 10 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 13 mm |
| Weight | 1.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19558 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.4 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18901 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 11 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13930 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15598 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16466 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16785 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18779 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19414 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9185 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.3 x 10 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15025 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 4.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18713 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12807 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18846 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19139 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 13 mm |
| Weight | 1.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17286 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 10 mm |
| Weight | 2.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 14 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17985 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17980 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |




























































