1.5mm Sterling Silver Band Ring – JD18406
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD18406
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.85 g
Band Width
1.5 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24364 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 3 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24526 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 17 x 4 mm |
| Weight | 1.15 g |
NP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 2.5 mm |
| Weight | 1.50 g |











