AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21148 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21143 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 23 x 7 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 10 mm |
| Weight | 1.93 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 10 mm |
| Weight | 1.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21149 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 2 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21120 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 4 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7.5 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21113 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21082 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 4 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21085 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21081 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 14 mm |
| Weight | 1.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21002 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21003 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 4 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21004 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20956 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20965 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20967 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20964 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20963 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20834 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20455 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3.5 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20454 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 6.5 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.4 x 5 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 6 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20442 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20440 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 3.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3 mm |
| Weight | 0.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20435 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20434 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |




























































