135cm Sterling Silver Figaro Chain With Extension – JD10115
12 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD10115
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
5.98 g
Chain Length
105 cm + 30 cm Extension
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22842 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22843 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22844 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Chain Length | 42 cm + 9 cm Extension |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |







