Sterling Silver Cross Ear Studs – JD20575
- |
Product ID
JD20575
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.76 g
Size (w x h)
7 x 10 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |











