AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21241 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21287 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.5 x 4 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21304 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 1.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21251 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16782 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 3.5 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21298 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3.50 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21294 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 14 mm |
| Weight | 1.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21296 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.09 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21116 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 11 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20678 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21327 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.74 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 4 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21187 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20676 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21235 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 10 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21118 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 4 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21110 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20884 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20674 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21259 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21144 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 16 mm |
| Weight | 2.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21186 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21132 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21139 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |




























































