Sterling Silver Geometric Charm Huggie Earrings – JD20188
- |
Product ID
JD20188
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.17 g
Size (w x h)
2 x 4 mm
Hoop Size
2 x 11 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20109 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21708 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pairs |











