3mm Square Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD20608
- |
Product ID
JD20608
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.57 g
Size (w x h)
4.5 x 4.5 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1334 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
SALE
£1.62 – £2.02 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Out of stock
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pairs |















