AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21428 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21193 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.4 x 5 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5.5 x 8 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Weight | 2.20 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21438 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21429 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21246 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20778 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20898 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21414 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 10 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 6.5 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20787 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20197 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10128 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21145 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 4 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.44 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21382 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 19 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 23 x 7 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21207 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 41 cm + 4 cm Extension |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21248 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pieces |




























































