- |
Product ID
JD20618
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.43 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Hoop Size
1.2 x 11 mm (External Diameter)
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20636 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 15 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |







