AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22599 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23236 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23239 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23226 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 13 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22009 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22405 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22425 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22421 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22410 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22107 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6.5 x 6.5 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22328 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22326 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22313 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 , 1.8 x 10 , 11 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22799 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22801 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.5 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22809 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5, 4 x 4 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22807 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.44 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22331 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.7 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22638 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22646 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22689 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |




























































