45cm Sterling Silver Satellite Chain with Extension – JD21442
40 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD21442
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.20 g
Size (w x h)
1.80 x 1.80 mm
Chain Length
40 cm + 5 cm Extension
Chain Thickness
0.80 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25417 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8763 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 45 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 1.6 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Chain Length | 42 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |







