Sterling Silver Heart Pendant – JD21514
- |
Product ID
JD21514
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.37 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 16 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21493 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 25 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |














