AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22797 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22794 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22796 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.39 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22805 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.4 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 5 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22319 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 8 x 6 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22543 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22542 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22001 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 26 mm |
| Weight | 4.17 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22042 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.73 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 2.62 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 11 mm |
| Weight | 2.86 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 12 mm |
| Weight | 3.58 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22038 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 11 mm |
| Weight | 2.88 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 2.68 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 3.15 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23059 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 3.18 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 2.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 3.16 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 2.83 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23073 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 2.85 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23083 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 7 mm |
| Weight | 1.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23082 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23153 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Weight | 2.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 35 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 18 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23224 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 15 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23324 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23144 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23498 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21216 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23503 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22721 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 1.01 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 2.33 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.01 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22565 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 11 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 11 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Weight | 1.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 11 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 1.5 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pieces |




























































