Showing 241–300 of 349 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8827 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8825 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.29 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8238 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.6 x 10 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8681 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 12 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7351 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 8 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7299 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.9 x 12 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7298 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.9 x 10 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7189 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 10 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7434 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7496 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7492 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 3 x 1.5 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.3 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7441 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7173 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7185 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7191 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5733 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6581 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 1.5 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3909 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3908 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |





































































