1.5mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Nose Stud – JD3300
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD3300
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.07 g
Size (w x h)
1.5 x 1.5 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |




















