- |
Product ID
JD3339
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.25 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Hoop Size
0.7 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pieces
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8681 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.16 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |







