AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5823 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5373 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4635 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5607 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.4 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3936 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
LNPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3935 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
LPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3929 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3863 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10.6 x 9.6 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3813 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3812 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 0.80 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3763 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3714 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Band Width | 1.8 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.34 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2184 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.2 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1697 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1694 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1683 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
JN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1682 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
LNPR
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1673 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |








































