Sterling Silver Chevron Ring – JD1683
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD1683
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.72 g
Band Width
1 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
LPR
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3931 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |









