Sterling Silver Twisted Ring – JD2184
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD2184
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.2 g
Band Width
2 mm
Sold As
Pieces
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6920 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18131 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6808 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |










