- |
Product ID
JD21186
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.55 g
Hoop Size
2 x 11 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 4 x 13 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20688 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3.5 x 12 mm |
| Weight | 1.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Weight | 2.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21099 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 14 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |







