AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22680 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22472 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23882 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 2 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.26 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23880 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.26 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.14 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21756 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.02 g |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.16 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21189 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21309 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.14 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20424 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.37 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20689 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2.5 x 10 mm |
| Weight | 1.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18838 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.29 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19105 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18781 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 12 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4894 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17246 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 2.07 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11656 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4987 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 14 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 20 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4732 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4641 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.4 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4917 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6206 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5413 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.33 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3159 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3157 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3155 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2325 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.4 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2244 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.3 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2111 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.63 g |


































































