AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 18 x 18 mm |
| Weight | 3.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 18 mm |
| Weight | 1.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 18 x 18 mm |
| Weight | 3.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6566 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pairs |
- Sort by:
Per page
Showing all 4 results




