Sterling Silver Marquise Cartilage Stud with Ball Screw Back – JD20454
£3.10 – £3.44 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
- |
Product ID
JD20454
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.39 g
Size (w x h)
2.5 x 6.5 mm
Sold As
Pieces
SALE
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20453 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
SALE
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.4 x 5 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 6 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
SALE
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20455 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3.5 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20452 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |












