Sterling Silver Double Stones with Titanium Labret – JD22752
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD22752
Metal
925 Sterling Silver , Titanium
Plating
Rhodium
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.34 g
Size (w x h)
3 x 6 mm
Sold As
Pieces
1.2x61.2x8
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22857 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.30 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22863 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.33 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22874 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
1.2x61.2x8
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22870 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23971 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.30 g |
| Sold As | Pieces |









