Sterling Silver Opened Ball Ring – JD17968
- |
Product ID
JD17968
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.88 g
Size (w x h)
2.5 x 2.5 mm
Band Width
1.1 mm
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18031 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 3.5 mm |
| Weight | 0.74 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 1.6 mm |
| Weight | 1.60 g |
LP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 16 x 5 mm |
| Weight | 1.38 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19117 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.95 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.70 g |
JL
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 19 x 5 mm |
| Weight | 1.23 g |











