Sterling Silver Hearts Ring – JD24364
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD24364
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.62 g
Size (w x h)
17 x 3 mm
Band Width
1 mm
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |
JLN
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.12 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.65 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.83 g |









