Sterling Silver Heartbeat Ring – JD24523
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD24523
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery
Weight
1.21 g
Size (w x h)
10 x 11 mm
Band Width
1.3 mm
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.65 g |
JLN
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.83 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3939 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.27 g |









