- |
Product ID
JD6256
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
1.25 g
Size (w x h)
3.5 mm
Band Width
1 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24510 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.2 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 15 x 6 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19775 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |







