Sterling Silver Double Sided Moon and Star Ring – JD22841
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD22841
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Cubic Zirconia
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.02 g
Size (w x h)
5x5, 6x5 mm
Band Width
1.1 mm
Sold As
Pieces
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24523 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 11 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22830 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4, 5 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24115 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22829 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 3, 8 x 3 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
Select Size
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |









