Sterling Silver Heart Nose Stud – JD25282
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD25282
Metal
925 Sterling Silver
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.06 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25177 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 1. x 1.8 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25178 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |







