- |
Product ID
JD25282
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.06 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
Min. Order of 7
MIN. ORDER OF 7
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Weight | 0.07 g |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |







