Sterling Silver Flower Crystal Nose Stud – JD19245
Get an alert when the product is in stock:
crystal colour
Stock
crystal colour
Stock
- |
Product ID
JD19245
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.17 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17979 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.19 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.1 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |






































