Sterling Silver Flower Crystal Nose Stud – JD19245
£1.09 £0.99 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD19245
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.17 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
Min. Order of 7
MIN. ORDER OF 7
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Weight | 0.07 g |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24942 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.10 g |














