9.5mm Sterling Silver Twisted Continuous Ring – JD24264
1333 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD24264
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Weight
0.11 g
Size (w x h)
0.8 x 9.5 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.8 x 9.5 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.22 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7189 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 10 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7188 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 8 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 12 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 0.7 x 11 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |







