3mm Round Crystal Sterling Silver Nose Stud With Ball – JD8831
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD8831
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.08 g
Size (w x h)
3 x 3 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23154 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23185 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 3 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.10 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |












