2mm Round Crystal Sterling Silver Nose Stud – JD8675
- |
Product ID
JD8675
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold
Stone Type
Crystal
Weight
0.08 g
Size (w x h)
2 x 2 mm
Sold As
Pieces
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25284 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 5
MIN. ORDER OF 5
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8831 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18767 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 8
MIN. ORDER OF 8
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |












