2mm Opal Color Crystal Sterling Silver Nose Stud Set – Pack of 3 – JD7484
34 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD7484
Metal
925 Sterling Silver
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.15 g
Size (w x h)
2x2, 2x2, 2x2 mm
Sold As
Pack
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2, 2 x 2, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10098 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10102 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2, 3 x 3, 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3, 3 x 3, 2 x 4 mm |
| Weight | 0.26 g |
| Sold As |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50, 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.12 g |
| Sold As |







